Jsme česká firma se specializací na kompletní údržbu, servis a dodávku tepelných výměníků. Zaměřujeme se na deskové výměníky, trubkové výměníky, spalinové výměníky a suché chladiče. 

Provádíme:

  • čištění výměníků tepla, chemické čištění výměníků, mechanické čištění výměníků, přetěsnění deskových výměníků, opravy netěsnících výměníků, UV defektoskopické testování desek a nádrží, testování integrity – kontrola těsnosti, čištění suchých chladičů, opravy chladičů, čištění spalinových výměníků, čištění kotlů, kontrolu těsnosti polosvařovaných desek, projektilové čištění výměníků, čištění topení, chemické čištění topných a chladících systémů.

Přímo z výroby dodáme:

Garantujeme rychlé a individuální jednání se zákazníkem k jeho maximální spokojenosti. Náš servisní tým s dlouholetými zkušenostmi si zakládá na kvalitně odvedené práci, čímž šetříme čas a finance našich zákazníků. Samozřejmostí je pojištění odpovědnosti.

Obory ve kterých působíme: energetický, potravinářský, chemický, farmaceutický, chladírenský, teplárenský, strojírenský a další.

Poskytujeme návrh prodej tepelných výměníků a náhradních dílů: Alfa Laval, Fischer, GEA, Tranter, Swep, Sondex, APV, API S. B. (Sigma), Funke, Thermowave, Tenez, SPX, Vicarb a další. 

Cílem naší společnosti je stále zdokonalovat nabízené služby a produkty, abychom vyhověli náročným požadavkům široké klientely. S našimi klienty vytváříme dlouhodobá a spolehlivá partnerství.

Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme

Petr Vilímek

jednatel společnosti

 

Enertainex, s.r.o.

Kontakt pro rychlou komunikaci:

Mobil: +420 739 569 585
Email: info@enertainex.eu