Jsme česká firma se specializací na kompletní servis a dodávku tepelných výměníků. Zaměřujeme se na servis deskových výměníků, trubkových výměníků a suchých chladičů. 

Provádíme:

  • chemické čištění deskových a trubkových výměníků, mechanické čištění deskových a trubkových výměníků, přetěsnění deskových výměníků, opravy netěsnících výměníků, UV defektoskopické testování desek a nádrží, testování integrity – kontrola těsnosti, čištění suchých chladičů, čištění spalinových výměníků, čištění kotlů, kontrolu těsnosti polosvařovaných desek, svářecké práce.

Přímo z výroby dodáme:

Garantujeme rychlé a individuální jednání se zákazníkem k jeho maximální spokojenosti. Náš servisní tým s dlouholetými zkušenostmi si zakládá na kvalitně odvedené práci, čímž šetříme čas a finance našich zákazníků.

Obory, ve kterých působíme: energetický, potravinářský, chemický, farmaceutický, chladírenský, teplárenský, strojírenský.

Poskytujeme návrh prodej tepelných výměníků a náhradních dílů: Alfa Laval, Fischer, GEA, Tranter, Swep, Sondex, APV, API S. B. (Sigma), Funke, Thermowave, Tenez, SPX, Vicarb a další. 

Cílem naší společnosti je stále vytvářet a zdokonalovat nabízené služby a produkty, abychom vyhověli náročným požadavkům široké klientely. S našimi klienty vytváříme dlouhodobá a spolehlivá partnerství.

Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme

Petr Vilímek

jednatel společnosti

 

Enertainex, s.r.o.

kontakt