O nás

Jsme česká rodinná firma specializující se na kompletní servis a dodávku tepelných výměníků a náhradních dílů.

Naše nabídka díky komplexnímu přístupu, od návrhu, přes dodávku výměníků až po servis a poprodejní služby, pokrývá všechny oblasti použití, kde je zásadní vynikající kvalita a energeticky účinná výměna tepla. Zaměstnáváme a spolupracujeme s nejlepšími odborníky v oboru, to nám umožňuje efektivně navrhovat, dodávat a servisovat: rozebíratelné deskové výměníky tepla, pájené deskové výměníky tepla, celonerezové deskové výměníky tepla, vytápěcí a chladící jednotky, svařované blokové výměníky tepla, deskové a plášťové výměníky tepla, svařované spirálové výměníky tepla, trubkové výměníky tepla, suché chladiče a kondenzátory.

Provádíme:

  • čištění výměníků tepla, chemické čištění výměníků, mechanické čištění výměníků, přetěsnění deskových výměníků, opravy netěsnících výměníků, UV defektoskopické testování desek, testování integrity – kontrola těsnosti, čištění suchých chladičů, opravy chladičů, čištění spalinových výměníků, čištění kotlů, kontrolu těsnosti polosvařovaných desek, chemické čištění topných a chladících systémů.Vilímek Enertainex s.r.o.

Přímo z výroby dodáváme:

Garantujeme rychlé a individuální jednání k Vaší maximální spokojenosti. Náš špičkový servisní tým s dlouholetými zkušenostmi v oboru si zakládá na kvalitně odvedené práci, čímž šetříme čas a finance našich zákazníků. 

Obory ve kterých působíme: energetický, potravinářský, chemický, farmaceutický, chladírenský, teplárenský, strojírenský a další.

Poskytujeme návrh prodej tepelných výměníků a náhradních dílů od výrobců: Alfa Laval, Swep, Fischer, GEA, Kelvion, Tranter, ReHeat, Forextherm, Sondex, Danfoss, APV, API S. B. (Sigma), Thermowave, Tenez Chotěboř, SPX, Vicarb, Heattransfer, Systherm, G-MAR, CIAT, Funke a další.

Cílem naší společnosti je stále zdokonalovat nabízené služby a produkty, abychom vyhověli náročným požadavkům široké klientely. S našimi klienty vytváříme dlouhodobá a spolehlivá partnerství.

Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme

Petr Vilímek

jednatel společnosti

 

Enertainex, s.r.o.

Kontakt pro rychlou komunikaci:

Mobil: +420 739 569 585
Email: vilimek@enertainex.eu